Proč repasovaný toner?

Typ
check VÝHODY
close NEVÝHODY
Repasovaný
Kompatibilní
Originální
cena, kvalita tisku, ekologie, kapacita
nízká cena
kvalita tisku
- - -
kvalita tisku, ekologie
cena, ekologie

REPASOVANÝ

Výhodou repasovaného toneru je, že plastové tělo je použito vícenásobně a jsou vyměněny jenom části, které jsou přímo spojené se samotným tiskem (foto-válec, stěrka, tonerový prach atd.). Díky vícenásobnému použití je repasovaný toner nejekologičtější volbou. Snažíme se využívat většinu částí, které jdou a to při zachování 100% kvality tisku, která je stejná jako u originálního toneru. Tohle všechno je možné, jen díky dlouholetým zkušenostem s jejich recyklací a několikaletým vývojem, zdokonalováním jejich repase. Používáme pouze náhradní části od renomovaných výrobců z EU.

KOMPATIBILNÍ

Tyto tonery jsou vyrobeny zcela nové, včetně plastového těla a jsou použity plasty, které jsou těžko recyklovatelné. Tonery jsou ve většině případů vyrobeny v Číně a většinou porušují patenty výrobců. Kvalita tisku není tak dobrá jako u originálních a repasovaných tonerů z důvodu kompatibility s více druhy tiskáren.

V naší nabídce naleznete i kompatibilní tonery, které však neporušují patenty a staráme se o jejich recyklaci. Proto vás prosíme, aby se použitý toner vždy odevzdal do sběrného boxu, nebo na prodejně, aby byla možná jeho recyklace. Důvodem zařazení kompatibilních tonerů do nabídky je ten, že ne každý potřebuje 100% kvalitu tiku, ale i jejich nízká pořizovací cena.

ORIGINÁLNÍ

Stejně jako u kompatibilních se jedná o zcela nově vyrobený toner výrobcem tiskárny, jejich nevýhodou je vysoká cena oproti repasovaným (přitom je zde použito stejné tělo a stejný tonerový prach), výrobci tiskáren nevydělávají na tiskárnách, které často prodávají pod cenu, ale na tonerech. Další nevýhodou je ekologie, tyto společnosti se o ekologii nezasazují tak jak by mohli, proto vzniknul i náš recyklační program na sběr použitých cartridgí a tonerů, více na www.sbernybox.cz

zpět na vše o nákupu